VŠE CO UMÍME NABÍDNOUT A ZREALIZOVAT

Poskytujeme kompletní služby od návrhů až po realizaci. Umíme zajistit drobné stavební práce a tím i poskytnou záruku na kompletně dodané dílo dle Vašich přání a požadavků.


Designové stěrky pro podlahy a stěny v interiéru, tak exteriéru.

MODERNÍ POVRCHY S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ A ORIGINÁLNÍM VZHLEDEM

Hlavní náplní jsou pro nás designové povrchy vyhotovené z cementových, epoxidových a přírodních materiálů dle posledních trendů ve stavebnictví a moderní architektuře. Originální povrchy se vzhledem luxusu, výjimečných struktur, barev a dlouhou trvanlivostí. Tyto materiály najdou své uplatnění jak v bytových, tak i v komerčních prostorách a svým vzhledem, trvanlivostí a originalitou umí nabídnout vše, co požaduje dnes moderní architektura. Chcete-li se lišit, tak právě tyto materiály jsou určeny pro Vás a dokážou poskytnou to, co přináší příjemnou a útulnou atmosféru s mnohaletou životností.

Pro bližší informace k těmto materiálům nás neváhejte kontaktovat. Zdarma od nás obdržíte cenovou nabídku, včetně technického poradenství, kde Vám také poskytneme pro tyto produkty bližší s možností využití, včetně informací na Vaše dotazi pro úspěšnou realizaci.


Příprava podkladu

OD TECHNICKÉHO NÁVRHU PO REALIZACI

Provedení přípravy podkladu u stěn, stropů a podlah, pro designové stěrky dle požadavků doporučených výrobcem. 

  

Zednické a bourací práce

STAVEBNÍ ÚPRAVY U STĚN STROPU A PODLAH

Provedení kompletních vyzdívek, betonování podlah, začištění el. kabelů, odpadních trubek a jiné.  Malířské práce

MALOVÁNÍ VČETNĚ PŘÍPRAVY PODKLADU

Malířské práce v plném rozsahu, včetně úklidu a čištění nábytku, oken, sedacích souprav, podlahových krytin.


Drobné stavební úpravy

POSUNUTÍ PŘÍČEK, SNÍŽENÍ STROPU

Rekonstrukce bytů na klíč s úpravami dle požadavků zákazníka s poskytnutím všech stavebních řemesel, nutných pro finální dokončení.

Obkladačské práce

PRO PODLAHY A STĚNY

Provedení pokládky obkladů a dlažeb všech formátu, včetně kamenických rohů, zakončovacích lišt a instalací odtokových kanálků u sprchových koutů a teras.

Podlahářské práce

POKLÁDKA PODLAHOVÝCH KRYTIN

Provedení pokládky koberců, plovoucích podlah, PVC, Vinylových podlah, polyuretanových a epoxidových stěrek, nátěrů, včetně vyrovnání , nebo vyspádování podkladů.


Instalatérské a topenářské práce

VODA, PLYN, KANALIZACE

Provedení rozvodu vody, plynu, výměny kotlů, pokládky podlahového topení, odpadní kanalizace a to vše dle projektové dokumentace.


Opravy balkónů a teras s až 7.letou zárukou.

IZOLAČNÍ SYSTÉMY 

Provádíme izolace balkónů, teras a to jak u novostaveb, tak i starých objektů s poskytnutím až 7 leté záruky proti průsakům vody do domu, bytu, atd.